Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak rozkochać w sobie faceta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 grudnia 2019 r. o 10:09 Powrót do artykułu
Cześć, nazywam się Gideon Joubert. Chcę podzielić się moim niesamowitym doświadczeniem z największym rzucającym zaklęcia Dr Ogundele. Moja żona mnie zdradzała, a kiedy się dowiedziałem, pokłóciliśmy się o rozwód, płakałem i zachorowałem przez ponad 3 lata, pewnego dnia, kiedy szukałem w Internecie cytatów miłosnych, widziałem, jak ludzie mówią Dr Ogundele, czarodziej zaklęć miłosnych i jego świetna praca, zostawili jego dane kontaktowe, skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, żebym się nie martwił, że po 24 godzinach moja żona anuluje rozwód i wróci do mnie i pokocha mnie bardziej, gdy zrobię wszystko, co on. poprosiłem, żebym to zrobił, ku memu największemu zaskoczeniu, że następnego dnia wieczorem zadzwoniła moja żona i błagała mnie, abym przyjął ją z powrotem, jeszcze raz dziękuję dr Ogundele, że naprawdę jesteś błogosławieństwem dla mnie i dla świata. Może również pomóc Ci w kontaktowaniu się z nim za pośrednictwem WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445. i e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy znalazłem dr Ogundele, rozpaczliwie potrzebowałem przywrócić mojego byłego męża do życia w tym 2020 roku. Mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety. Stało się to tak szybko i nie wiedziałem, gdzie znaleźć pomoc, aby go odzyskać. Po prostu rzucił mnie po 17 latach małżeństwa, bez żadnego wyjaśnienia, i znalazłem dane kontaktowe Dr Ogundele, wielkiego rzucającego zaklęcia. Kontaktuję się z Dr.Ogundele za pośrednictwem jego WhatsApp: +27638836445 i powiedział mi, co muszę zrobić, zanim może mi pomóc, i zastosowałem się do jego instrukcji, po tym, jak podałem to, czego chciał, rzucił zaklęcie miłości, aby pomóc mi i mojemu mężowi wrócić razem. Krótko po tym, jak rzucił zaklęcie, mój mąż zaczął pisać do mnie SMS-y w zaledwie 24 godziny po rzuceniu zaklęcia, a mój mąż poczuł się okropnie z powodu tego, co mnie przedłożył i poprosił o wybaczenie. Powiedział, że jestem najważniejszą osobą w jego życiu i teraz o tym wie. Wprowadziliśmy się razem i był bardziej otwarty na mnie niż wcześniej, a potem zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż wcześniej. Odkąd dr Ogundele rzucił na mnie zaklęcie, mój partner jest bardzo stabilny, wierny i bliższy mnie niż wcześniej. Gorąco polecam dr Ogundele każdemu, kto potrzebuje pomocy, problem z miłością, problem z ciążą, chorobę, a nawet problemy finansowe. Oto Kontakt Dr Ogundele, WhatsApp i Viber Chat: +27638836445 E-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com. Podziękuj Mu za mnie, nazywam się Emily Volan i jestem z Kalifornii w USA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzudury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę docenić tego wspaniałego rzucającego zaklęcia, z którym się skontaktowałem z powodu problemu, który zostawiła moja żona. kiedy po raz pierwszy się z nim skontaktowałem, pomyślałem, że nic nie może zrobić, ale starałem się dać mu szansę zobaczyć, jak to idzie i do mojej opieki po tym, jak zrobił wszystko, co chciał, powiedział mi, żebym wrócił do domu w ciągu 24 godziny moja żona wróci. poszedłem do domu, jak powiedział, że hopig jest prawdą i ku mojemu zaskoczeniu następnego ranka ktoś zapukał do moich drzwi, zanim wyszedłem z domu do pracy, a kiedy otworzyłem drzwi, zobaczyłem, że to moja żona powiedziała mi, że przeprasza za wszystko i że wróciła, byłem zszokowany, ponieważ wszystko stało się tak szybko. Mówię ci teraz, że powinieneś skontaktować się z chubygreat, aby uzyskać pomoc, ponieważ rozwiązuje każdy problem. te, które wam mówi, że tak jest, tak to wygląda. możesz skontaktować się z chubygreat, podając następujące dane chubygreat@gmail.com lub whatsapp 2348165965904 dziękuję chubygreat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam świetną informację dla wszystkich na tym forum. Czy słyszałeś o rzucającym zaklęcia, dr Ogundele? Ten człowiek przywiózł mojego męża, który opuścił mnie na 7 lat w ciągu 24 godzin ze swoimi mocami, mam na imię Isabella, jest prawdziwy, skontaktuj się z nim na jego czacie WhatApp lub Viber: +27638836445.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za niesamowity dar od Boga. Jestem zaskoczony mocą, jaką posiada rzucający zaklęcia. chubygreat to bardzo dobry i zaufany Mag, który dokonał cudów i zmienił życie. pomógł wielu w ich związku żyć i inne problemy zdrowotne, a nawet problemy społeczne, nazywam go lekarzem wszystkich. spotkałem go, gdy desperacko chciałem zwrócić męża, który zostawił mi parę miesięcy temu. udałem się w kilka miejsc w poszukiwaniu pomocy bezskutecznie, dopóki nie przeszedłem przez Google i spotkałem jego zeznania, w jaki sposób pomógł komuś zdobyć pewną sumę pieniędzy, która była jego własnością przez jego poprzednią firmę. chociaż ten problem nie jest związany z moim, ale bazuję na tym, że robi cuda, postanowiłem się z nim skontaktować, ponieważ jego adres e-mail i numer WhatsApp zostały wyraźnie napisane. skontaktowałem się z nim i powiedziałem mu o moim problemie, a on obiecał mi pomóc. a kiedy zrobiłem wszystko, co powiedziałem, że powinienem zrobić i zapewnić, powiedział mi, że za dwa dni mój mąż wróci, ale wątpiłem, czy tak będzie. ale ku memu największemu zdziwieniu nadszedł dwa dni i w południe o godzinie 13, kiedy ktoś zapukał do moich drzwi i oto był to mój mąż Maxwell. możesz skontaktować się z tym wspaniałym człowiekiem za pomocą następującego ..... WhatsApp 2348165965904, możesz również wysłać e-mail na adres chubygreat@gmail.com.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To moje świadectwo o dobrej pracy człowieka, który mi pomógł. Moje imię to wesołe błogosławieństwo z Polski, a ja mieszkam w Niemczech. Moje życie powróciło! Po 15 latach małżeństwa mój mąż zostawił mnie z dwójką naszych dzieci. Czułem, że moje życie się kończy i rozpada. Dzięki rzucającemu czary Dr Holistic, którego poznałem online. Na jednym wiernym pewnego dnia, kiedy przeglądałem internet, szukałem dobrego rzucającego zaklęcia, który mógłby rozwiązać moje problemy. Natknąłem się na szereg świadectw na temat tego konkretnego zaklęcia odlewnik. Niektórzy zeznawali, że przywrócił ich kochanka Ex, inni zeznawali, że przywraca macicę, niektórzy zeznawali, że może rzucić zaklęcie, aby zatrzymać rozwód i tak dalej. Tam to jedno szczególne zeznanie, które widziałem, dotyczyło kobiety o imieniu Kadris Moka, zeznała o tym, jak Dr Holistic sprowadziła swojego byłego kochanka w mniej niż 72 godziny i na koniec zeznania podała dr holistyczny adres e-mail. Po przeczytaniu ich wszystkich postanowiłem wypróbować Dr Holistic. Skontaktowałem się z nim za pośrednictwem adresu e-mail i wyjaśniłem moje problem dla niego. W ciągu zaledwie 2 dni mój mąż wrócił do mnie z prośbą. Rozwiązaliśmy nasze problemy i jesteśmy jeszcze bardziej szczęśliwi niż wcześniej. Dr holistic jest naprawdę utalentowanym i utalentowanym człowiekiem i nie przestanę go publikować, ponieważ jest cudownym Dr ... Jeśli masz problem i szukasz prawdziwego i prawdziwego rzucającego zaklęcia, aby go rozwiązać. Wypróbuj dr holistic dzisiaj, on będzie odpowiedzią na twój problem. Oto jego kontaktowy adres e-mail: holisticlovespell@gmail.com lub numer whatApp +2349020549018. Jeszcze raz dziękuję Dr Holistic. Skontaktuj się z nim, aby uzyskać następujące informacje: 1) Jeśli chcesz odzyskać swojego byłego. 2) jeśli zawsze masz złe sny. 3) Chcesz awansować w swoim biurze. 4) Chcesz, aby kobiety / mężczyźni biegali za tobą. 5) Jeśli chcesz dziecko. 6) [Chcesz być bogaty. 7) Chcesz związać męża / żonę, aby była twoja na zawsze. 8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. 9) Jeśli chcesz przerwać rozwód. 10) Pomóż wyprowadzić ludzi z więzienia. 11) Zaklęcia małżeńskie 12) Czary Cudu 13) Czary piękna 14) CHOROBA PROROCTWA 15) Czary przyciągania 16) Czary Złego Oka. 17) Całowanie Zaklęcia 18) Usuń zaklęcia chorobowe. 19) SUKCES CZARÓW EGZAMINÓW. 20) Urok, aby zdobyć kogoś, kto cię kocha. 21) Zaklęcie Jappot 22) zaklęcie mocy 23) zaklęcie pieniężne 24) ma także lekarstwo na HIV email: holisticlovespell@gmail.com lub whatApp numer +234920549018
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę ci podziękować za pomoc. Moja żona opuściła mnie kilka miesięcy temu i potrzebowałem jej w życiu, ponieważ bardzo ją kocham. Skontaktowałem się z chubygreat, kiedy poczytałem o nim w Google, jak on zwraca te miłosne. Zapewnił mnie i powiedział, że będzie potrzebował rzeczy, które zapewniłem, i w ciągu dwóch dni po rzuceniu zaklęcia moja żona wróciła do mnie. Dziękuję chubygreat. Możesz skontaktować się z nim, podając następujące dane. Chubygreat@gmail.com lub Whatsapp 2348165965904
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I want to thank you for your help. My wife left me a few months ago and I needed her in my life because I love her very much. I contacted chubygreat when I read about him on Google as he returns the love ones. He assured me and said he would need the things I provided, and within two days of casting my spell, my wife came back to me. Thank you chubygreat. You can contact him with the following details. Chubygreat@gmail.com or Whatsapp 2348165965904
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sonsuza dek büyük Doctor ADELEKE'ye eşim beni 4 ay bıraktıktan sonra kırılmış evliliğimi düzelttiği için borçlu olacağım. Yakın arkadaşım she is cheap tanıtana kadar büyülere hiç inanmadım. İlk başta, onun hakkında şüpheliydim çünkü yanlış or tekerlekleri hakkında çok şey duydum ama Şimdi kocam onunla iletişim kurduktan 48 saat sonra geri döndü. 6 aylık boşanmadan sonra Eşimle tekrar mutlu bir şekilde yaşıyorum ve tüm dünyada tanınana kadar dinlenmeyeceğim. Ayrıca hastalık büyüleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doctor ADELEKE ile şimdi bağlantı kurun, e-postası (aoba5019 @ gmail. Com). +27740386124 numaralı telefondan onu arayın veya WhatsApp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSZĘ CZYTAĆ MÓJ ŚWIADECTWO: Jestem Tracy Watt ze Stanów Zjednoczonych. Tak się cieszę, że mój mąż wrócił, po tym, jak zostawił mnie dla innej kobiety. Mój mąż miał romans z inną damą i tak bardzo kocham mojego męża, ale zdradzał mnie ze swoim współpracownikiem, a ona używa czarów do mojego męża, aby go nienawidził, a to było bardzo krytyczne, płaczę cały dzień i noc, aby Bóg przysłał mi pomocnika, aby przyprowadził mojego męża! Byłem naprawdę zdenerwowany i potrzebowałem pomocy, więc szukałem pomocy online i natknąłem się na prawdziwą historię życia zasugerowaną przez inną kobietę, że dr Ogundele może pomóc odzyskać męża. Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, co mam robić, i zrobiłem to, 24 godziny później mój mąż zadzwonił do mnie i powiedział, że bardzo za mną tęskni, o mój Boże! Byłem bardzo szczęśliwy, a dziś znów jestem szczęśliwy z moim mężczyzną i żyjemy z radością i zgodziłem się z dr Ogundele, że po udzieleniu mi pomocy obiecałem, że podzielę się moim świadectwem, aby ludzie dowiedzieli się o nim więcej. Jeśli potrzebujesz pomocy, radzę skontaktować się z nim za pomocą jego WhatsApp: (+27638836445) E-mail: (ogundeletempleofsolution@gmail.com)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo podekscytowany, że moje zepsute małżeństwo zostało przywrócone, a mój mąż wrócił po tym, jak opuścił mnie i nasze 2 dzieci dla innej kobiety. Po 8 latach małżeństwa ja i mój mąż wdawaliśmy się w jedną lub drugą kłótnię, aż w końcu mnie opuścił i zamieszkał z inną kobietą. czułem, że moje życie się skończyło, a moje dzieci myślały, że nigdy więcej nie zobaczą swojego ojca. starałem się być silny tylko dla dzieci, ale nie mogłem kontrolować bólów, które dręczą moje serce, moje serce było wypełnione smutkami i bólami, ponieważ naprawdę byłem zakochany w moim mężu. Każdego dnia i każdej nocy myślę o nim i zawsze chciałbym, żeby do mnie wrócił. Byłem naprawdę zdenerwowany i potrzebowałem pomocy, więc szukałem pomocy online i natknąłem się na stronę internetową, która sugeruje, że Dr Oniha może pomóc szybko wrócić . Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, co mam zrobić, i zrobiłem to, a potem zrobił dla mnie (Zaklęcie Miłości). 48 godzin później mój mąż naprawdę zadzwonił do mnie i powiedział, że tak bardzo tęskni za mną i dziećmi, więc Niesamowite !! W ten sposób wrócił tego samego dnia z wielką miłością i radością, i przeprosił za swój błąd oraz za ból, który wyrządził mi i dzieciom. Od tego dnia nasze małżeństwo było silniejsze niż było wcześniej. Wszystko dzięki dr Oniha. Będę nadal opowiadać wszystkim o tym, jak działa twoje zaklęcie Dr Oniha, ponieważ jesteś Bogiem zesłanym do mnie. Możesz także skontaktować się z nim, jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu problemu, on ci pomoże. onihaspelltemple@gmail.com. Możesz również do niego zadzwonić lub zadzwonić pod numer +16692213962 Strona internetowa: ***onihaspelltemple.com.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem od ponad 10 lat. Spotkaliśmy się, gdy miałem 18 lat, a on miał 21 lat i nazywam się Stacy Emmons. Wiele razem przeszliśmy emocjonalnie. W naszym małżeństwie było kilka OGROMNYCH walk i bolesnych sytuacji, ale zawsze wydawało się, że wychodzimy silniejsi po drugiej stronie. Z zaskoczenia mąż właśnie złożył wniosek o rozwód, byłem całkowicie przygnębiony, dopóki nie znalazłem zeznań kobiety świadczącej o rzucającym zaklęcia dr Ogundele online, i skontaktowałem się z nim w WhatsApp, dr Ogundele powiedział mi po swojej pracy, że mój mąż wróci z powrotem za 24 godziny. Nie uwierzysz, co się stało, mój mąż zadzwonił do mnie dokładnie 24 godziny. Byłem całkowicie zaskoczony! Jest cudowny, a jego zaklęcia działają tak szybko. Umówiłem się z nim, aby o nim porozmawiać, dlatego dzielę się tutaj swoim świadectwem. Jeśli masz jakiekolwiek problemy ze swoim związkiem lub jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z jego WhatsApp lub Viber: +27638836445.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja prawdziwa historia życia: Witam wszystkich, mam na imię Robt Burley, 14 lutego 2020 r. Moja żona miała ze mną umowę i zerwała ze mną, szukam pomocy, żeby ją odzyskać, nikt nie mógł mi pomóc, kilka dni temu miałem na myśli dane kontaktowe Dr Ogundele w gazecie, pomagając ludziom odzyskać utraconego kochanka, i skontaktowałem się z nim po pomoc, po rzuceniu zaklęcia moja żona zadzwoniła do mnie i prosiła o wybaczenie, co za cud. Wszystko dzięki dr Ogundele, jest potężnym człowiekiem, a jego zaklęcie jest nieszkodliwe, w ciągu 24 godzin sprowadził moją żonę swoimi mocami, nigdy nie wierzyłem w magię, ale dr Ogundele przywrócił mi szczęście, zgodziłem się z nim dzielić jego imię w Internecie po tym, jak mi pomógł, dlatego teraz to robię. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z nim za pomocą czatu WhatsApp lub Viber: +27638836445. E-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com Jest w 100% prawdziwy i potężny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich, jestem Tara Coleman i chcę podzielić się tutaj moim świadectwem na temat tego, jak Dr Ogundele przyniósł mi męża z jego zaklęciem i mocami w ciągu 24 godzin dla mnie, mój mąż rozwiódł się ze mną przez 3 lata i szukałem wszędzie pomocy, aby go odzyskać , nikt nie mógł pomóc. W zeszłym tygodniu znalazłem numer WhatsApp dr Ogundele w Internecie udostępniony przez kogoś, komu wcześniej pomagał, więc skontaktowałem się z nim o pomoc. Jego czary są nieszkodliwe i szybko działają. Rzucił na mnie zaklęcie iw ciągu 24 godzin mój mąż wrócił z prośbą o wybaczenie, jak wielkim cudem jestem teraz tak szczęśliwy z mężem dzięki pomocy dr Ogundele. zgodziłem się z nim, aby udostępnić jego nazwisko w Internecie, dlatego teraz to robię. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z nim za pomocą czatu WhatsApp lub Viber: (+27638836445). Jest w 100% prawdziwy i skuteczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywam się Pedro Hayes. Chcę tylko, aby cały świat wiedział o rzucającym zaklęcia, którego poznałem w Internecie o imieniu Dr Ogundele, nie potrafię wyjaśnić, w jaki sposób mi pomógł, podzielę się tutaj kilkoma słowami. Moja żona wyjechała z dziećmi 7 lat temu. W zeszłym tygodniu przeglądałem internet i znalazłem jakieś świadectwo podzielane przez tak wielu ludzi mówiących o dr Ogundele, szybko skontaktowałem się z nim o pomoc w ciągu 24 godzin, moja żona skontaktowała się ze mną, prosząc o wybaczenie, a ona wróciła do mojego życia i jesteśmy znów szczęśliwie wyszła za mąż, co za cudowny CUD jestem tak szczęśliwa. Dr Ogundele przywiózł moją żonę w ciągu 24 godzin. Nie mogę napisać wszystkiego na piśmie, wszystko, co mogę powiedzieć, to dziękuję, bardzo się cieszę. Powiedział mi, żebym podzielił się historią, tak jak wszyscy, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy. Skontaktuj się z dr Ogundele na jego WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445. Jego czary są skuteczne i nieszkodliwe, wszystko o dr Ogundele jest super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywam się Pedro Hayes. Chcę tylko, żeby cały świat wiedział o rzucającym zaklęcia, którego poznałem w Internecie o imieniu Dr Ogundele, nie potrafię wyjaśnić, w jaki sposób mi pomógł, podzielę się tutaj kilkoma słowami. Moja żona wyjechała z dziećmi 7 lat temu. W zeszłym tygodniu przeglądałem internet i znalazłem jakieś świadectwo podzielane przez tak wielu ludzi mówiących o dr Ogundele, szybko skontaktowałem się z nim o pomoc w ciągu 24 godzin, moja żona skontaktowała się ze mną, prosząc o wybaczenie, a ona wróciła do mojego życia i jesteśmy znów szczęśliwie wyszła za mąż, co za cudowny CUD jestem tak szczęśliwa. Dr Ogundele przywiózł moją żonę w ciągu 24 godzin. Nie mogę napisać wszystkiego na piśmie, wszystko, co mogę powiedzieć, to dziękuję, bardzo się cieszę. Powiedział mi, żebym podzielił się historią, tak jak wszyscy, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy. Skontaktuj się z dr Ogundele na jego WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445. Jego czary są skuteczne i nieszkodliwe, wszystko o dr Ogundele jest super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto moje świadectwo: Nazywam się Betty Oxlade i chcę tutaj podzielić się moją prawdziwą historią życia, w jaki sposób odzyskałam męża z pomocą dr. Ogundele, wspaniałego rzucającego zaklęcia, który w ciągu 24 godzin sprowadził dla mnie mojego męża swoimi mocami. Ma rozwiązanie wszelkich problemów, jeśli potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z nim za pomocą jego WhatsApp: +27638836445. E-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com. Jest w 100% prawdziwy i potężny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik wschodni to NAJLEPSZA Strona w tematyce relacji damsko męskich, czytam go praktycznie każdego dnia. Jestem szcześliwy także że udało mi się znaleźć ***s://f544b6s8znxq5w81kow3fjqk1a.hop.clickbank.net/ , ponieważ dzięki temu udało mi się zdobyć faceta na całe życie. Mam nadzieje że wam też się uda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo zaskakujące świadectwo. Chcę, żebyście wszyscy dołączyli do mnie w podziękowaniu za zaklęcie miłosne Kiriji, ponieważ jest on rzeczywiście człowiekiem swoich słów. Mam złamane serce od wielu lat, każdy mężczyzna, który do mnie podszedł, nigdy nie traktował mnie poważnie, po moim ostatnim doświadczeniu z mężczyzną, który jak zwykle mnie rozczarował, zacząłem szukać rozwiązania, aby zakończyć mój problem, a następnie mój kolega z pracy przedstawił mnie do Świątyni zaklęć miłosnych Wielkiego Kiriji, a potem skontaktowałem się z nim poprzez jego adres e-mail; kirijilovespell@gmail.com, zajęło mu kilka dni, zanim mi odpowiedział, a kiedy to zrobił, poinstruowano mnie, co mam zrobić, zanim będę mógł uwolnić się z duchowej niewoli, zrobiłem wszystko, co powiedział, i dziś jestem szczęśliwy z mężem. Mężczyzna, który rzucił mnie bez powodu, teraz wrócił do mnie w ciągu 3 dni, a także pomógł mojej koleżance przywrócić jej męża, gdy się rozwiedli. To są jego dane kontaktowe; kirijilovespell @ gmail.com, możesz też skontaktować się z nim przez jego numer WhatsApp; +23490201168697
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...